Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = data wysyłki + czas dostawy

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji wysyłki produktu. Z reguły są to 24 godziny (w dni robocze). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. Gdy zdarzy się sytuacja, że czas wysyłki może się wydłużyć, poinformujemy Cię o tym i wspólnie podejmiemy decyzję w sprawie kontynuowania zakupu. 

Przy zamawianiu większej ilości produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest uzależniony od dostępności wszystkich produktów. Oczywiście możemy zrealizować zamówienie etapami. W tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Preferujemy dwie formy dostawy.

Paczkomaty Inpost, które pozwalają szybko nadać przesyłkę, a odbiór towaru jest w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Firma kurierska, która dostarczy paczkę bezpośrednio do Ciebie.

Czas otrzymania paczki w obydwu przypadkach wynosi na ogół 1-2 dni.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl